KLUB SPORTOWY GÓRNIK WIELICZKA

 

BARWY:   zielono-czarno-żółte

ROK ZAŁOŻENIA:  1947

ADRES: ul.Daniłowicza 6, 32-020 Wieliczka

 

KONTAKT: e-mail    

gornikwieliczka@gmail.com 

sekretariat.gornikwieliczka@gmail.com

 

NIP: PL6831005397REGON: 350841027

KRS: 0000200771

tel: 605-512-855

sekretariat: 577-333-018

 

PREZES :  Piotr Klimczyk

WICEPREZES: Tomasz Broniowski

21 STYCZNIA 2020

 

W V międzynarodowym turnieju o puchar burmistrza Boguchwały nasi gornicy kadet Dunka Bartłomiej waga 67 kg orazPawłowski Oskar waga 64 kg zdobywają pierwsze miejsca - przywozimy 2 złote medale.

Słuchajcie ludziska, Krystian v V- CE MISTRZEM POLSKI !!!! Mamy srebrny medal na Mistrzostwach Polski 2018 wywalczony przez Krystiana Bzdyl.

20sierpnia 2020
 
Oskar Pawłowski
Zawodnik naszego klubu wraz z kadrą wojewódzką pojechał na obóz do Korbielowa
przygotowuje się do mistrzostw Polski juniorów które odbędą się we wrześniu.

KAMIL REMBECKI BRĄZOWYM MEDALISTĄ

W KATEGORII 75 kg 

W TURNIEJU "O ZŁOTĄ RĘKAWICĘ WISŁY"  

28 lutego 2021

 

Za nami Międzynarodowy Puchar Karpat w Skrzyszowie.

 

Nasi zawodnicy: 

- Galos Szymon wygrał z Grębosz Hubert Iryda Mielec jednogłośnie na punkty zdobywa złoty medal i puchar za najlepszego młodzika.

- Wójcik Cyprian przegrywa z Kulesza Wiktor z Boxing Lublin 0:3 zdobywa srebrny medal.

Michalik Piotr wygrywa z Bator Bartłomiej z Wisłok Rzeszów jednogłośnie na punkty zdobywa złoty medal.

Gaworczyk Kacper przegrywa z Zaręba Antoni Magic Boxing Brzesko przez RSC 1 zdobywa srebrny medal.

Pawłowski Oskar przegrał jednogłośnie na punkty z Sawka Kacper z Wisłok Rzeszów zdobywa srebrny medal.

 

Gratulujemy postawy zawodnikom oraz trenerom

Władysławowi Ćwierzowi oraz Piotrowi Szczurkowi!

 

Natomiast już od piątku 05.03 do 07.03 2021

odbywać się będą Mistrzostwa Małopolski.

Zawodnicy KS Górnik Wieliczka Amelia Mrowiec oraz Kacper Gaworczyk zostali powołani na zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej w Korbielowie koło Żywca w dniach od 01.08.2021 do 11.08.2021.

Pod opieką doświadczonej kadry trenerskiej będą przygotowywać się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach od 20.08-25.08.2021 w Spale.

Obóz sportowy kondycyjno-wytrzymałościowy w Zakrzowie -Stronie dobiegł końca dziękuję trenerom oraz zawodnikom KS Gornik Wieliczka za wytrzymałość motywację i zaangażowanie na treningach,również dziękuję Zarządowi Klubu za pomoc w zorganizowaniu obozu.Teraz nasi zawodnicy będą odpoczywać do końca wakacji. Jedynie kadetka Amelia Mrowiec nie będzie miała wolnego czasu bo wraz z trenerem Piotr Szczurek udali się na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży która odbywa się w dniach od 20.08.2021 do 25.08.2021 w COS OPO Spała

W dniu dzisiejszym 24.08.2021 zakończyła się XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Spała 2021 nasza zawodniczka Amelia Mrowiec w kategorii kadetka 57 kg zdobyła brązowy medal.

Gratulujemy sukcesu zawodniczce oraz trenerom ze sportowym pozdrowieniem

W niedzielę 06.06.2021 w Grudziądzu zakończył się

4-dniowy Turniej Eliminacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kadetek oraz Turniej Selekcyjny Młodzików do Kadry Narodowej nasi zawodnicy kadetka Amelia Mrowiec zdobywa srebrny medal

i kwalifikacje do finału OOM Spała 20-25 sierpnia oraz młodzik Szymon Galos zdobywa też srebrny medal gratulacje dla zawodników oraz trenerów Piotr Szczurek i Władysław Ćwierz.

Mistrzostwa Polski Młodzików Jedwabno 2021 za nami Szymon Galos przywozi brązowy medal. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować sponsorom Jelonek Mirosław MK Nova Sp.ZO.O.Hurtowa Sprzedaż Paliw a także Zarządowi Produkt-Sol Jarosik Mirosław i Zając Adam oraz Hotel Salin Ślęczka Henryk i Pierogi Polepione Gawor Patryk bez ich wsparcie finansowego nie moglibyśmy uczestniczyć w takiej randze Mistrzostw, również dziękujemy Zarządowi Klubu Górnik Wieliczka Rusecki Piotr,Klimczyk Piotr oraz Broniowski Tomasz za okazałe wsparcie w codziennej pracy

z młodzieżą a także podziękowania dla trenerów Szczurek Piotr i Ćwierz Władysław za poświęcony czas i wklad  w przygotowaniach do Mistrzostw

31 PAŹDZIERNIKA 2021

 

W dniu dzisiejszym zakończył się II-dniowy Turniej Bokserki Nadziei Olimpijskich im.Janusza Gortata w Jaworznie. Nasz zawodnik Szymon Galos wygrywa w finale

z Wojciech Papierok KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski i zdobywa złoty medal gratulacje oraz upominki wręcza Prezes Polskiego Związku Bokserskiego Grzegorz Nowaczek. Podziękowania za przygotowanie do turnieju dla trenerów Piotr Szczurek oraz Władysław Ćwierz a już za tydzień widzimy się w Nowym Sączu na Grand Prix Małopolski.