KLUB SPORTOWY GÓRNIK WIELICZKA

 

BARWY:   zielono-czarno-żółte

ROK ZAŁOŻENIA:  1947

ADRES: ul.Daniłowicza 6, 32-020 Wieliczka

 

KONTAKT: e-mail    

gornikwieliczka@gmail.com 

sekretariat.gornikwieliczka@gmail.com

 

NIP: PL6831005397REGON: 350841027

KRS: 0000200771

tel: 605-512-855

sekretariat: 577-333-018

 

PREZES :  Piotr Klimczyk

WICEPREZES: Tomasz Broniowski

GÓRNIK

WIELICZKA

KS

GÓRNIK WIELICZKA

OFICJALNA STRONA

WYNIK WYSOKI LECZ GRA FATALNA
W dniu dzisiejszym rozegrałyśmy 7 kolejkę z Victorią Zalas na własnym boisku. Nasza drużyna musiała zmierzyć się z przeciwnikiem w bardzo osłabionym składzie. Brakowało 5 podstawowych zawodniczek. Szanse na grę w dzisiejszym spotkaniu dostały zawodniczki rezerwowe. Mimo, iż miałyśmy dużą przewagę, to możemy śmiało powiedzieć, że był to jeden z najgorszych meczów w naszym wykonaniu. Niedokładne podania, chaos, zbyt długie prowadzenie piłki doprowadziły do tego, że gra nie cieszyła kibiców. Pomimo fatalnej gry, Alicja Ciastoń wyprowadza Nas na prowadzenie i strzela bramkę po doskonałym podaniu Gosi Płaszewskiej. Drugą bramkę zdobywa Jola Surówka po rzucie karnym. Faulowana została w polu karnym Płaszewska Małgorzata. Pod koniec pierwszej połowy, po błędzie defensywy wynik zmienił się na 2:1. W tej połowie mieliśmy okazję zobaczyć jeszcze jeden celny strzał Alicji Ciastoń i z wynikiem 3:1 schodzimy do szatni.
W drugiej połowie gra wyglądała lepiej, natomiast nie był to mecz na poziomie, którym graliśmy do tej pory. W tym dniu możemy jedynie pochwalić nasze zawodniczki tylko i wyłącznie za zdobyte bramki, które strzelały w dość efektowny sposób. O tym meczu jak najszybciej chcemy zapomnieć! Pomimo tego, że passa trwa i 3 punkty ponownie trafiają w nasze ręce, nie jesteśmy zadowolone z gry i pamiętamy, że sposób grania jest ważniejszy od wyniku i tego się trzymajmy!
Drużynie Victoria Zalas dziękujemy za grę i życzmy powodzenia w lidze!
Górnik Wieliczka 11:1(3:1) Victoria Zalas
Bramki: 5x Alicja Ciastoń, 2x Jola Surówka, 2x Agnieszka Wieczorek, 1x Małgorzata Płaszewska, 1x Justyna Płaszewska
Skład: Miękina, Nawrot(Stachowicz), Fita, Surówka, Kubik, Wieczorek, Małgorzata Płaszewska, Trojan, Justyna Płaszewska, Ciastoń, Węgrzyn

MAŁOPOLSKA IV LIGA KOBIET:
GÓRNIK WIELICZKA - VICTORIA ZALAS 11:1

06 czerwca 2021